Aktiwacji DNA

Warsztaty "AKTYWACJI DNA" w pazdzierniku 2018

Kluczem do ewolucji ludzkości na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym jest DNA. Potencjał zakodowany w naszym wzorcu DNA zawarty jest w 12 spiralach DNA, co pozwala na dostęp do 12 wymiarów świadomości.

Prawie wszystkie ludzie mają aktywne 3 pierwsze spirale. Pozostałe są „uśpione” i nie biorą udziału w życiu człowieka. Jeszcze kilka lat temu nauka nazywała te „uśpione” fragmenty DNA jako „Junk DNA” czyli w wolnym tłumaczeniu „śmieciowe i bezużyteczne DNA”. Jednak najnowsze opracowania naukowe radykalnie zmieniają swoje podejście i za pomocą coraz to nowych badań empirycznych udowadniają, że jednak w tych „uśpionych” fragmentach DNA kryje się olbrzymi potencjał, wiedza i świadomość.

Podczas warsztatów przez szczególną medytacje będziemy aktywować te części DNA, które pozwolają nam na dostęp do naszego prawdziwego potencjalu. To zmienia nasze życie na wielu poziomach -  emocionalnym, mentalnym i fizycznym. Będziemy dzięki temu mogli samemi leczyć się i formować naszy ciało według boski oryginal. Jest to możliwość samouzdrawiania na wszystkych poziomach. Otwiera nam to bramę do szczęcliwego życia pełnego miłości.

Wtedy sie otwiera glebokie zrozumienie za bycem szczecliwe i wypelnione. Cierpienie juz jest  nie aktualne, jest juz nie potrzebne! My mozemy to konczyc, dla samego siebie i rowniez dla ziemia. 

Ten proces jest teraz niezbędny dla Ziemi ponieważ od niego zależy poziom wibracji zbiorowych na całym świecie oraz możliwość przejście ziemi na inne poziomy wibracyji.