Sharron - Sonntag, 09. April 2017 14:49

If I were in NZ I would definitely be going. I was privileged to be a part of Antje\'s workshop in Toodyay WA. It was a profound and deeply sacred experience. It was in fact the best workshop I have ever been to. Antje is an amazing facillitator and I do hope she will return here to do another one. Thank you Antje for the wonderful experience.

Judy - Sonntag, 09. April 2017 11:55

I had the pleasure of attending a workshop of Antje\'s in Toodyay Western Australia in January 17. It was 2 days of delving into the depths of being able to read another person and to retrieve information so as to help them with any issues they may have. Connecting to their inner child to reach deep into fears, trauma and blocks which may be holding the person back and learning the questions to ask. Antje\'s teaching method enables you to achieve this easily and with meditations and connecting to spirit it is a wonderful class. For me it meant many insights and messages which have made my path easier and I feel very blessed. I recommend this workshop if you wish to find out more about yourself & how you can help others. Judy.
...............................
Thank you Antje for the fabulous workshop I got lots out of it. Was lovely to meet and spend time with you.

Asia - Dienstag, 04. April 2017 10:28

Workshops with Antje are amazing, life changing experience. I see more, feel more, know more. Knowledge and abilities I discovered during the workshops are priceless! Thank you <3

Kasia - Montag, 07. November 2016 09:04

Kiedy człowiek znajdzie drogę do swojego serca, nie chce już stamtad wychodzić! warsztaty u Antje sa pełne emocji zarówno tych głęboko schowanych jak i tych, które pojawiaja się potem. A poczucie jedności i miłości sa tak intensywne, że chce się płakać .... z radości! Antje dziękuję Ci za te chwile, które żyja w moim sercu i sprawiaja, że życie ma inny smak :D

Kasia

Marzena - Dienstag, 16. Juni 2015 19:36

Wspaniałe doświadczenie… móc spojrzeć na świat oczami „dziecka”, czuć jego smutek, strach, ból, ciekawość, radość; móc rozmawiać z tym dzieckiem, zrozumieć  i  zaakceptować go nie tylko z jego mocnymi stronami, ale także z jego słabościami, ograniczeniami i lękami; obdarzyć to dziecko miłością – to wszystko powoduje, że świat nabiera zupełnie innego wymiaru i innych kolorów.

Dziękuję Ci Antje za cierpliwość burzenia „murów”.

Agnieszka - Montag, 01. September 2014 08:46

"Droga Antje! Dziękuję Ci serdecznie i z serca za przepiękne warsztaty i prawdziwy przełom. Jestem oczarowana całą atmosferą warsztatów, Twoim bajkowym domem i Twoją osobowością. Wkroczyłam w krainę serca i pragnę rozwijać w sobie pochodzącą z niej moc. Już zapisuję się na warsztaty z Przebudzenia Oświeconego Serca i nie mogę się doczekać..."

Aga z Poznaniu

Ala - Montag, 25. August 2014 11:17

Po warsztatach z Antje (Czytanie Aury) Świat się zmienia. Zmiana ze smutku w Radość, z ciemności w Jasność, z zagubienia w Pewność Siebie, z samotności w Miłość do Siebie i do Świata. W trakcie zajęć dookoła wszystkich uczestników rozpływa się prawdziwa akceptacja każdego z osobna, tam są wypowiadane tylko ważne, istotne słowa pozbawiona bezsensownej otoczki. Zachęcam z całego Mojego Serca przepełnionego Miłością do uczestnictwa! Dziękuję <3

Beatriz - Sonntag, 22. Juni 2014 11:51

A wonderful experience full of love and understanding. Thanks for sharing your wisdom and dedication and being a medium of light full of vitality and joy =)

Beatriz - Sonntag, 22. Juni 2014 11:47

Una experiencia maravillosa llena de amor y comprension. Gracias por compartir tu sabiduria y dedicacion y ser un medio de luz lleno de vitalidad y alegria =)

Kaja - Samstag, 07. Juni 2014 09:30

Polecam gorąco z całego serca warsztaty u Antje , dla każdego kto pragnie rozwiać wszelkie wątpliwości , odnaleźć wewnętrzną równowagę , poznać  wspaniałe osoby oraz zacząć żyć pozytywnie na nowo.Spotkania dały mi dużo energii , świeżego spojrzenia oraz głęboko wewnętrznie poruszyły.Jeśli pragniesz poczuć się świeżo, ruszyć z miejsca, żyć pełnią życia,odkryć siebie i wszystko co Cię otacza na nowo-lub pogłębić swoją wiedzę- zdecydowanie polecam Warsztaty.

dziękuję raz jeszcze Antje :)